Zakład Nanoroboty stosowanej.

Zakład Nanoroboty stosowanej.

Pamiętam jakby to było 5 minut temu Opowiadam koleżance jakieś pierdoły o znanej blogerce. STOP.

Pada z jej ust – Blogerka ? Jaka blogerka? Teraz to na to mówi się influencerka .STOP.

Wybuchłem salwą rozpaczliwego śmiechu.

Influenc… Co ? Czym kurwa influen co? Dalszej części wieczoru nie pamiętam. Wprowadziła mnie to w tak dobry humor, że puściły mi hamulce. Perfidnie śmiałem się z wszystkiego i wszystkich.

Zdążyłem poinformować o moim nowym odkryciu słowotwórczym wszystkie media społecznościowe. A także pochylić się nad własnym prostym nic nie znaczącym życiem.

No dobra jeden z moich nowych interesów serwis GSM. No i jak to kurwa serwis. Toć to brzmi jak bloger. Niemodnie. Nie idę z duchem czasu. Serwis tak każdy po prostu może sobie założyć.

Jedno z moich ulubionych stwierdzeń brzmi „Piękno jest w prostocie. Na proste rozwiązania wcale nie jest tak łatwo wpaść (przykład? Aztekowie i koło). Rymczasem w dzisiejszym świecie wygląda na to że Ockham zgubił swą brzytwę. (Jest to jedno z zagadnień filozofii. Mówiące o weryfikację teorii naukowych. Brzytwa ockhama miała za zadanie ucinać najmniej prawdopodobne i najbardziej rozbudowane teorie naukowe tak upraszczając)

No ale, zdobyłem wiedzę, nie mogę nazwać swoim nowo otwartej placówki serwisem. Tak przestarzałe i mało futurystyczne brzmienie. Ile serwisów minaliscie chodząc po ulicy? Ile ich w życiu widzieliście? Ja też nie wiem, na pewno dużo.

Postanowiłem nad problemem pochylić się głębiej. Mój serwis naprawia głównie telefony, które w środku zawierają tysiące mikroskopijnych układów scalonych.

W końcu mnie olśniło! Wiem! Zakład Nano robotyki stosowanej! No kurwa to jest to! Jesteśmy w domu. Teraz to będzie się dało zatrudnić influencerów.

Gdy zostajesz pracownikiem takiego miejsce, czeka Cię gloryfikacja. Dlatego postanowiłem wprowadzić strój roboczy, jednakowy dla całej obsługi – jako znak rozpoznawczy, jednocześnie unikatowy wręcz elitarny.

Zaczynając od dołu biała i czarna skarpetka, jako symbol bezgranicznego powiezenia życie dla pracodawcy.

Postanowiłem nie zabijać indywidualnisci. Nie jestem okrutny – dałem duża dowolność. Pracownik może sobie wybrać między obuwiem gumowym a plushem.

Na pewno nie będziemy nosić spodni, nie nie popełnimy tego błędu. Przecież wszyscy wiemy że spodnie nie dość że 0 przekazu to 0 misji. Moja placówka to nie byle co. Będziemy chcieli zbawić świat. Sami widzicie mogą być tylko rajstopy. Słyszałem że męskie będą w modzie. To będzie Top. Dalej będziemy trochę nudny zdecydowałem się na firmowe koszulki. Wszyscy dobrze wiemy że tylko tak można, umieścić logo firmy.

Dalej Sombrero i maska przeciwgazowa. C*** wie co nam dzień przyniesie. Trzeba być zawsze gotowym na wojnę nuklearna. Poza tym smog teraz, trzeba się zabezpieczyć na pewno lepiej i zdrowie będzie oddychać przez taką maskę.

No dobra kogo ja oszukuję, Przyznaję się maska jest tylko dlatego że zajebiście wygląda.

Sombrero No wiecie jednak chodzą ubrani tak samo, wszyscy muszą wiedzieć że to ja jestem prezesem, przepraszam CEO. Tak jak stopnie wojskowe kolor Sombrero powie wszystko.

Pozostało nam tylko czekać na klientów, ale w sumie nie wiem po jaką cholerę ktokolwiek miałby przychodzić do zakładu Nano robotyki stosowanej.. mugole.

Nie no przejdźmy do Meritum. Nie ma tu poszkodowanych, ani zbrodni ani kary.

Chciałbym opisywać teraz największy problem tego świata.

Chodzi o to że jesteśmy jak te pieprzone tresowane małpy, nie potrafimy używać swojego własnego mózgu.

Przecież w innym wypadku od razu ludzie by się domyśli że zaklad nano-robotyki stosowanej naprawia telefony. Trzeba mieć musk !

Kopiujemy wszystko jak leci. Często bez żadnego rozumu składu i bez żadnego powodu.

Musi być z agielska, jakiś futurystyczny wydźwięk, posiadać zakodowany w genach Flow. No ja pierdolę to wszystko robię się trudne.

Dlatego wymyślamy, odkrywamy na nowo to co, już dawno zostało odkryte. Normalności jest fopa. Chyba że masz w tym swój mały ukryty cel.

Jednocześnie należy pamiętać że nie wystarczy po nagraniu porno, nazwać je aktem.

Ale, wirtualne badania biologiczne, jaki wpływ ma rozszerzona rzeczywistość na użytkowanie internetu? – Sam akt jest wyrazem twórczym, Wręcz wołaniem o pomoc i zainteresowanie jakimś ważnym problemem społecznym. Nawet do pieprzenia da się dorobić ideologię.

I c*** mnie obchodzi że kominek używał słowa influencerki już w 2012 roku najwyżej dostanie tytuł pierwszej małpki Rzeczypospolitej.

Tymczasem wracam do mojego zakładu Nano robotyki stosowanej. Mam jeszcze dużo Flow do wysłania. Wszak mój startup szuka co-foundera.

Może znajdę go tutaj, nie chcesz być współwłaścicielem? Inwestorem? Klientem?

Za tak mega zajebisty autorski pomysł, po tym gdy zakłady Nano robotyki będę widoczne na każdym rogu, to ja, bede mógł się pochwalić że byłem pierwszy.

Tymczasem, aby moja placówkę traktować z większym namaszczeniem postanowiłem nadać jej jakieś imię. Trochę go spersonalizować, nadać przydomek. Serwis – ładnie prawda?

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: