Retrospekcja

Retrospekcja

Nie było mnie to kilka chwil na pewno tego nie planowałem. Prawdę mówiąc nie wiem do końca dlaczego tak się stało. Mogłem dokonać czegoś w rodzaju Retrospekcje i przeczytania całej treści tego bloga.

Mogłem przeczytać swoje własne teksty, których już nie pamiętałem. Poziom był wyższy niż się tego spodziewałem – to niezła informacja dla samego siebie 😛 Teksty były trochę zbyt wulgarna tzn. za dużo kurwa kurwa. Ostatni artykuł w ogóle nie wiem czym był. Generalnie on jest mój, całkowicie się z nim zgadzam. Zastanawiam się czy przypadkiem nie wyszło na to, że jest najlepszy z wszystkich jakie tutaj zamieściłem.

Być może wrócę do pisania, to właśnie uwielbiam robić. Obecnie jestem w trakcie testowania nowego sprzętu 😉 Do zobaczenia za 10 lat jak skończę.

Pozdrawiam cię też Ula, Nie przerazisz się tym coś znajdziesz. Przynajmniej mam taką nadzieję. Dziękuję ci również za przypomnienie, Ze z ludźmi czasami da się rozmawiać 😉 Zacznę specjalnie dla ciebie.

Teorie zasłyszane – Temat przewodni kobieta i mężczyzna.

Teoria Niezmienności

Panie, ja z nią już nie mogę no nie da się. Pani kiedyś to dobra kobieta była. Dogadać się dało i reszta yyy.. no tam gdzie trza co tu kryć. I tak sobie myślałem ja już wiem czemu różnicy tak ja. Bo facet jak to je facet prostolinijny, prostoduszny co w sercu, co w duszy tako i robi.
No i ważniejsze, bo wie Pan, Facet to taki sam jest. Facet to się nie zmienia. Facet bardzo nie lubi zmian. Kobieta to niby rozumuje, niby to trwa do ślubu.

Następnie po ślubie kobieta uważam, że facet zmieni. Więc próbuje, chce to zrobić, nie pacząc, na siłę. Czasami ja Panie nie powiem, czasami co poniektórzy faceci to pod pantofel wpadną. Biada takim biada, taki facet to nie facet, to pizda. Nie potrafi, no nie umie zrozumieć że facet to niezmienna natura.

Ona swoją zmienia razy kilka:

  1. Jeden po ślubie
  2. Dwa po urodzeniu dziecka
  3. Trzy po menopauzie

Teoria Pudełeczek i Kłębka

Widzimy bardzo duże różnice w budowie mózgu mężczyzny i kobiety. Mózg mężczyzny przypomina magazyn w którym znajduje się wiele małych pudełeczek. Gdy mężczyzna poszukuje jakiejś myśli otwiera magazyn i bierze z niego jedne Konkret te pudełeczko. Wyciągałem zawartość tego pudełeczka. Kobieta u niej to bardziej przypomina Kłębek Sznurka jedna myśl rodzi drugą druga rodzi trzecią i na dodatek wszystko buzuje faluje pierwsza goni drugą i tak cały czas non-stop. Kobieta nawet nie jest w stanie uwierzyć w istnienie pudełeczek.

Współczesna kobieta Vs. Sprzątanie czyli o neurofeminiźmie

Dla odbierany twórczynią tej teorii jest kobietą. Jedna z moich serdecznych koleżanek. Stworzyła pojęcie neuro Feminizm dotąd niespotykane w nauce. Sama przyznała, że jednym z jej głównych celów było wykazanie, że mózg kobiety nie różni się tak bardzo od mózgu mężczyzny. Niestety udowodnienie tej teorii okazało się trudne. Ciężko udowodnić coś, gdy wszystkie opracowania naukowe mówią coś zupełnie innego 😉

Co więcej kobieta została ukształtowana w drodze ewolucji aby dbała o domowe ognisko. To one dbają i zajmują się domem, myślała o przyszłości i zapasach. Mózg kobiety jest skonstruowany w ten sposób że samo robienie porządku potrafi wytworzyć serotoninę, hormon szczęścia. U facetów niestety to już tak nie działa. Podobno ilość serotoniny facet wydziela odpoczywając sobie na kanapie.

Więc ja będę feministką ale zmywanie naczyń mogę dalej lubić – Ewelina

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: