Niesamowita oferta Pro Prime SE

Sprzedam drukarkę.

Model MB 260 Oki + 2 pełne tonery.

Ostatnia rzeczą którą można o tym urządzeniu powiedzieć to: drukuje ładnie, wspaniale i bezawaryjnie. Nosz dziwne, że nikt nie dopisał w nazwie modelu – Super Premium + Pro Prime, dla podkreślenia elitarności. Ale nazwijmy go roboczo dla uproszczenia – gówno.

Najchętniej oddałbym ten rewolucyjny produkt jego twórcom i zakazal używania jakiegokolwiek innego. Ich geniusz niemal dorównuje tytanom z legendarnej manty.

Gówno ma ponoć skaner, który chyba działa. Nie wiem. Nie byłem w stanie zweryfikować. Ani system ani producent nie jest w stanie powiedzieć, gdzie znajdę sterowniki i oprogramowanie.

Błędy Gówno sygnalizuje głośnym, wwiercajacym się w uszy pikaniem. Nie ma więc opcji, że ktokolwiek zapomni o włożeniu papieru – taka wygoda.

Gówno jest tania w eksploatacji. Dorzucam 2 pełne tonery i gwarantuje – to koniec inwestycji. Trzeci nie będzie potrzebny. Nigdy.

Polecam dla grup roboczych. Gówno jest doskonała do wzmacniania więzi i uwolnienia skrywanych pokładów kreatywności pracowników. Nic lepiej nie rozwija wspomnianych wyżej cech niż nagły niespodziewany problem.

Ale to jeszcze nie wszystko! Zatrudniasz leniwych, znużonych pracą i życiem pracowników biurowych? Wiedz, że bezproduktywność da się podnieść na jeszcze wyższy poziom! Gówno ma opcję drukowania sudoku! Która o ironia – działa, zawsze.

Producent wykazał się dużą dbałością o liczne grono klientów ćwiczących siłę woli, samokontrolę i cierpliwość. Myślę, że może spodobać się również masochistom. Skutecznie może utrudniać naukę medytacji osobom praktykującym buddyzm czy należącym do innego rodzaju zgromadzeń, które chcą osiągnąć oświecenie przez trening medytacji.

Jesteś niezdecydowany? Skończyła się maść na ból dupy? Znasz około 349 lepszych sposobów na wydanie pieniędzy? Ja też.

Rozważę propozycję wymiany na pióro kulkowe

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: